Lütfen gönderilmiş olan onay mailindeki iptal talimatlarını takip ediniz. Otelde konaklamayacaksınız bunu 1 gün öncesinden yazılı olarak otele bildirmek zorundasınız. İptal durumunda iade olarak sadece oda ve çekimi yapılmış ekstra ücretlerin iadesi, sadece çekim yapılan kredi kartına bir hafta içinde iade edilir.

Başka bir hesaba havale yada karta ödeme yapılmaz.

Özel günlerde iptal ve no-show koşullarını Defne Gold Apart her türlü değiştirme hakkına kayıtsız şartsız sahiptir . Örneğin geri ödeme şartları konaklama yapıldıktan sonra asla oluşmaz.

Bir gün içinde iptali yapılmaksızın gelmeyen misafirlerimizin ilk gece konaklama ücreti iade edilmez. Ancak bazı reservasyonlar iptal edilemeyeceği gibi gerçekleşmediği zaman tüm günler no-show ücreti olarak tahsil edilebilir.

Defne Gold Apart`in web sitesi mümkün olan en yüksek dikkat ve özen ile yapılmıştır. Web sitemizde otelimizin en güncel bilgileri yer almaktadır.

Otelimizin fiyat müsaitlik promosyon gibi bilgilerini her an güncelleme hakkına sahiptir. Bu sebepten dolayı oluşan fiyat yada müsaitlik farklılıklarından otelimiz sorumlu değildir.