güvenli ödeme
Güvenli ödememiz
SSL ile

Visa / Mastercard /
3D Secure ve SSL Nedir?
İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacağınız rezervasyonlarınızda yüksek güvenlik standartları geçerli.

Beyaz Ev Otel olarak kredi kartıyla yapacağınız rezervasyonlarınızda güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da yardıma hazır!

Beyaz Ev Otel kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her rezervasyonu oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

Sayfamız SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz yüksek derecede şifrelenmektedir. Ayrıca kart bilgileriniz hiç bir şekilde kayıt edilip bir veritabanı oluşturulmamaktadır.

3D Secure/ 3 Boyutlu Güvenlik, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan rezervasyonlarınızda şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir.

Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamaya 'Verified by Visa', MasterCard için olanına ise 'SecureCode' adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

beyazevhotel.com'den yapacağınız rezervasyonlarınızda, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

ssl