Kullanım Koşulları ve Terimler

Bu web sitesini kullanarak ve / veya aşağıda aşağıda belirtilen şartlarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. (Defne Gold Apart), iletme veya bilgisayarlarına, web sitesi veya içerik web sitesinde kullanılmasının doğrudan veya dolaylı bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek zarar veya diğer sonuçlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Kâğıt Kod Menum, web sitenin değiştirme, web satış işlemlerini durdurma veya web sitesini önceden haber vermeksizin yeniden düzenleme saklı tutar. Bu yazıda yayımlanmasından sonra ortaya çıkar. Değişiklikleri yazdıktan sonra siteyi devam ettirmek, kabul kabul ve kabul edildi. Bu terimler diğer bağlantılı web siteleri için de geçerlidir.

Defne Gold Apart, Defne Gold Apart'a ilk kayıt sırasında kullanıcı tarafından girilen bilgileri kullanarak satış, bilgi, bildirimler ve diğer nedenlerle yazılı posta, e-posta, SMS, telefon görüşmeleri ve diğer iletişim kelimeleri kullanıcıyla iletişim kurma hakkını saklı tutar. .com + veya daha sonra eklenmiş olan herhangi bir posta adresi ve arazi ve cep telefonu numaraları. Kullanıcı Defne Gold Apart'in adı belirtilen yollarla temasa geçmeyi kabul etmediklerine dair yazılı bir gönderilmediği, kullanıcı bu kuralları kabul eder.

Defne Gold Apart, performans, hata, ihmal, kesinti, silme, kusur, çalıştırma veya iletimdeki gecikme, bilgisayar virüsü, iletişim hattı hatası, hırsızlık veya yetkisiz erişimin bozulma veya imha edilmesinden hiçbir zarar, sorumluluk veyama için sorumluluk kabul etmeyen. Sözleşmenin ihlali, ihmal, ihmal veya diğer başka herhangi bir sebinin nedeni, üzerine veya.

Defne Gold Apart web sitesi, diğer bağımsız üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar değiştirilebilir. Bu sitelerin kaynaklanması kolaylık sağlamaktır. Bu tür bağlantılı siteler Defne Gold Apart'in altında değildir ve Defne Gold Apart, bu tür bağlantılı sitelerde bulunan herhangi bir bilgi veya materyal de dahil olmak üzere bu bağlantılı sitelerin içeriği sorumlu değildir ve onaylamaz.

Tüm metin, grafikler, kullanıcı arayüzleri, görsel arayüzler, fotoğraflar, ticari markalar, logolar, sesler, defnegoldapart.com + alan adı, müzik, sanat eserleri ve bilgisayar kodu (topluca, "içerik"), ancak dahil bunlarla olmamak üzere Şantiyede yer alan, içeriğin seçimi, koordinasyonu, ifadesi, "bak ve hisset" ve bu içeriğin düzenlenmesi Defne Gold Apart'e veya Defne Gold Apart'a aittir, ticari mülkiyet, telif hakkı, patent ve ticari marka yasaları ve diğer çeşitli ürünler tarafından korunmaktadır . fikri mülkiyet hakları ve haksız rekabet yasaları. Bu Biyolojik Koşullarında hiçbir bölümü yoktur ve hiçbir içeriği yoktur ve hiçbir içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, halka açık gösterilemez, kodlanamaz, çevrilemez,

Kullanıcı, Kullanım Koşullarında belirtilen hükümleri ve bu şartlara Defne Gold Apart tarafından daha sonra tek sonra veya ihlal ederse, hesabını Defne Gold Apart'e veya herhangi bir üçüncü tarafa zarar vermek için hesabını kullanarak ve / veya Defne Gold Apart'in ticari itibarını vermek İyi niyetini Defne Gold Apart üyeli iptal hakkını hakkını saklı tutar ve hüküm adli hem de idari yönetim atma hakkına sahiptir. Ayrıca, Defne Gold Apart web sitesindeki “Arkadaşlarınıza Söyleyin” uygulamasının istenmeyen ticari mesajlar / “toplu e-posta” (UCE / SPAM) veya kullanıcı için gelir yaratacak başka herhangi bir formda verilmesi yasaktır. Bu kullanıcı, kullanıcı bu koşulları ihlal ederse, Defne Gold Apart, hesabında mevcut herhangi bir kupon dahil olmak üzere başka bir sebep göstermeden ve süresiz olarak hesabını hesabını askıya alma sayılır. Defne Gold Apart, bundan dolayı herhangi bir zararın olması durumunda dava açma veya talep etme hakkını saklı tutar.